قیمت کابل برق
قیمت کابل برق

قیمت کابل برق بسته به مقدار ،نوع و سفارش شما متفاوت میباشد ، هم چنین برای سیم برق نیز این گونه می باشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر و در مورد قیمت کابل برق و لیست قیمت کابل ، با شماره های تماس دفتر فروش سیم و کابل کمان در قسمت ارتباط با ما تماس حاصل فرمایید ، تا در کوتاهترین زمان ممکن برآورد قیمت به شما اعلام گردد.

نوسانات و تغییرات قیمت کابل برق متاثر از عوامل گوناگونی است که در این بخش به مهم ترین آنها اشاره می شود.
از روشهای مختلفی می توان عوامل تاثیر گذار بر قیمت یک محصول را شناسایی و ارزیابی نمود. یکی از این راه ها توجه به قیمت مواد اولیه و هزینه های تولید است. اکنون می خواهیم همین روش را در مورد سیم برق به کار ببندیم.
فلزی که در ساخت هادی کابل برق به کار می رود غالبا مس یا آلومینیوم است. هنگامی که تاثیر نرخ این دو فلز رسانا را بر قیمت سیم برق ارزیابی می کنیم؛ متوجه می شویم که اصلی ترین فراسنج تعیین یا تغییر قیمت همین موضوع است. افزایش قیمت داخلی یا جهانی مس و آلومینیوم تاثیری مستقیم بر قیمت انواع سیم برق دارد. اگر سیم از نوع عایق دار یا روکش دار باشد؛ آنگاه نوسانات مواد اولیه برای تولید عایق هم می تواند موجب تغییر در قیمت آن شود.
از منظر تاثیر هزینه های تولید که به موضوع نوسانات قیمت کابل برق نگاه کنیم با مواردی همچون قیمت انرژی (غالبا الکتریسیته)، دستمزد نیروی انسانی و نرخ حمل و نقل مواجه خواهیم شد. در کنار موارد یاد شده می توان به تاثیر نرخ ارز و دیگر شاخصه های اقتصادی همچون تورم، رکود یا رونق تولید نیز اشاره کرد.
به طور خلاصه عوامل موثر بر نوسان یا تغییر قیمت کابل برق در این مطلب آن گونه بیان شد که تقریبا ترتیب آنها رابطه مستقیم با میزان اثر گذاریشان داشته باشد.

صنایع کابل کمان

صنایع کابل کمان در سال ۱۳۷۰ در زمینی به وسعت ۴۰۰۰۰ متر مربع در شهر صنعتی شماره یک واقع در استان زنجان شروع به فعالیت نمود.این واحد در ابتدای سال ۱۳۷۳ موفق اخذ پروانه بهره برداری با ظرفیت ۱۵۰۰۰ تن موفق به دریافت گواهینامه استاندارد ملی (ISIRI) گردید و هم اکنون با سابقه طولانی و درخشان یکی تولیدکنندگان موفق در این صنعت می باشد.این شرکت توانست در سال های نخست گواهینامه ISO 9001:2008 و CE را اخذ نموده و هم اکنون مجهز به انواع ماشین آلات از شرکت های سازنده معتبر اروپایی قادر به تولید انواع سیم و کابل فشار ضعیف برق و مخابراتی، کابل های کنترل و ابزار دقیق مطابق با انواع استانداردهای ملی (ISIRI 607,3569-1, 1926,.…) و بین المللی (IEC, BS, VDE,….) می باشد.
بستن منو