شرکت کابل کمان در حال حاضر از بهترین ماشین آلات شرکت های سازنده معتبر اروپایی استفاده می کند و به تولید انواع سیم و کابل فشار ضعیف برق و مخابراتی، کابل های کنترل و ابزار دقیق مشغول است. مصولات شرکت کابل کمان مطابق با استاندارهای ملی و بین المللی است و مصولاتی با بهترین کیفیت را ارائه می دهد و به صورت گسترده نیاز بازارهای داخلی و کشوهای همسایه با بالاترین کیفیت و سازگار با اهداف مشتری عرضه می کند.

 

 

مزیت های شرکت کمان کابل

استفاده از امکانات روز و کادر فنی قوی و پرسنل توانمند و متخصص از مزیت های مهم شرکت کابل کمان نسبت به شرکت های مشابه است که موجب شده است تمام محصولات این کارخانه در همان سال های ابتدایی آغاز کار آرم استاندارد ملی دریافت کنند. علاوه بر این تمام محصولات کابل کمان با استانداردهای معتبر جهانی VDE آلمان BS انگلستان و IEC بین المللی مطابقت دارد.

به دلیل حجم بالای تولید محصول در این کارخانه زمینه اشتغال 200 نفر فراهم شده است که بخش های کنترل کیفی، PM و R&D از برجسته ترین قسمت های آن است. توليدات شركت صنايع كابل كمان از لحاظ نوع و اندازه بسيار متنوع هستند كه با استفاده از پيشرفته ترين تجهيزات تست و سيستمهاي كنترل كيفيت كليه محصولات در تمامي مراحل توليد مورد ارزيابي قرارميگردند.

 

بستن منو