در حوزه سیم و کابل برندهای بسیار زیادی در حال تولید هستند، ولی تعداد انگشت شماری از این برندها هستند که سیم و کابل با کیفیت تولید می کنند و اکثر برندها از حداقل استانداردهای توصیه شده در تولید سیم و کابل هایشان استفاده می کنند.صنایع سیم و کابل کمان از سال 1370 کار تولید خود را آغاز کرده است و تا به امروز توانسته است از نظر کیفیت محصولات نظر مشتریان خود را جلب کند. در ادامه آخرین لیست قیمت کابل را در همین صفحه مشاهده می کنید.

نمایندگی سیم و کابل کمان

آخرین لیست قیمت سیم و کابل کمان

ما به عنوان مرکز فروش محصولات صنایع کابل کمان مناسب ترین و بروزترین لیست قیمت سیم و کابل کمان را به شما ارائه می دهیم که در زیر مشاهده می کنید:

آخرین لیست قیمت سیم و کابل کمان

معرفی شرکت کابل کمان و تاریخچه فعالیت

لیست قیمت کابل در شرکت کابل کمان با در نظر گرفتن تعرفه های قانونی ارائه می شود. شرکت صنایع سیم و کابل کمان در سال 1370 آغاز به کار کرده و شهرک صنعتی در شهر زنجان احداث و راه اندازی شد. نصب و راه اندازی ماشین آلات این کمپانی با در نظر گرفتن آخرین استانداردهای جهانی انجام می شود.

این شرکت گواهینامه های isiri را نیز به خود اختصاص داده و به همین خاطر نیز مورد توجه صنعتگران قرار گرفته است. پروانه های ملی مربوط به این محصول نیز در میان مشخصه های مهم آن قرار می گیرد.

معرفی شرکت کابل کمان و تاریخچه فعالیت

کسب اطلاعات در مورد قیمت کابل

لیست قیمت کابل در کابل کمان در اختیار مشتریان عزیز قرار دارد. این کابل ها با بهترین کیفیت در بازارهای خرید و فروش ارائه شده و در میان بهترین محصولات دسته بندی می شوند. این کابل ها در مدل های متنوعی ارائه شده و هر یک از آن ها برای مصارف متعددی به کار برده می شوند. قیمت هر یک از کابل ها بسته به ویژگی های محصول متفاوت است.

محصولات شرکت کمان شامل چه مواردی است؟

لیست قیمت کابل در میان سایر محصولات این مرکز خرید، قرار دارد. هر یک از محصولات این کمپانی با رعایت استانداردهای اروپایی ساخته شده و ارائه می شود. سیم های کابل و سیم های برق ساختمانی از مهمترین محصولات این مرکز به شمار می رود. انواع سیم های تک رشته و عایق این کمپانی نیز در این میان دسته بندی می شوند و هر یک از آن ها کاربردهای بی شماری در عرصه های صنعت دارند. هر یک از این سیم ها به صورت تک رشته و دو رشته تولید و ارائه می شوند.

محصولات شرکت کمان شامل چه مواردی است؟

تضمین کیفیت محصولات کابل کمان

محصولات این برند از نظر ویژگی های کیفی در سطح قابل قبولی قرار دارند و به همین دلیل نیز بسیاری از افراد از آن ها استقبال می کنند. این سیم ها تا سال های سال دوام داشته و به همین خاطر نیز در میان محبوب ترین کابل های ساختمانی قرار می گیرند. این سیم ها با استانداردهای کشورهای انگلیسی، آلمانی و… ساخته شده اند.

پارامترهای مؤثر در ایجاد تفاوت قیمت در انواع مختلف کابل

این سیم ها از نظر میزان ضخامت و تعداد رشته های به کار رفته در آن ها دسته بندی می شوند. هر یک از آن ها با مواد و متریال به خصوصی نیز روکش می شوند. برخی دارای روکش های عایق هستند و برخی از آن ها نیز به صورت ساده تهیه و آماده می شوند. اما برخی از آن ها نیز بدون روکش های عایق ساخته شده اند.

در این میان سیم های رشته ای با روکش های عایق از کیفیت قابل قبولی برخوردار هستند و کیفیت و ایمنی مورد نیاز را در محیط ساختمان ایجاد می کنند.  

لیست قیمت عمده کابل

لیست قیمت کابل به صورت عمده هزینه های مناسب تری برای افراد به همراه دارد. این کابل ها برای شرکت ها و سازمان های بزرگ با قیمت عمده محاسبه شده و تعرفه خرید آن ها مناسب تر از سایر محصولات است. به همین خاطر هر چه حجم بیشتری از این محصولات خریداری شود، قیمت آن ها بیشتر محاسبه می شود.

لیست قیمت کابل و سیم به صورت عمده در کمان

لیست قیمت کابل افشان در سایزهای مختلف

قیمت کابل بر اساس ابعاد و اندازه های آن ها نیز محاسبه می شود. در این زمینه بررسی ضخامت هر یک از این اقلام نیز برای تعیین هزینه خرید آن ها بسیار مهم تلقی می شود. این کابل ها قیمت های مقرون به صرفه ای برای مراکز الکترونیکی به همراه دارند.

تفاوت لیست قیمت در کابل شیلد و کابل جوش

لیست قیمت کابلها، تفاوت قیمتی کابل های شیلد و جوش را نیز مشخص می کند. این محصولات از نظر ساختار و جنس با یکدیگر متفاوت هستند. انواع آن ها با ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرند. صنایع مختلف با استفاده از این کابل ها تکمیل شده و با بهترین کیفیت فرایند برق کشی ساختمان را انجام می دهند.

تفاوت لیست قیمت کابل ارت و کابل کولری

هر یک از انواع کابل های ارت و کولری با ابعاد و اندازه های مختلفی در کابل افشان عرضه و ارائه می شوند. ابعاد 4*1 و4*1.5 این محصولات از طرفداران بسیاری در عرصه های ساخت و ساز برخوردار هستند. برخی از آن ها در مدل های آسانسوری و برخی دیگر به صورت کابل جوش تولید شده و در اختیار واحدهای صنعتی فعال قرار می گیرند. هر یک از مدل ها و سایز بندی های این محصولات از قیمت های به خصوصی برخوردار هستند. در این میان کابل های ارت نیز با ابعاد به خصوصی مورد استفاده قرار می گیرند.

تفاوت لیست قیمت کابل ارت و کابل کولری

سایر فاکتورهای مؤثر در قیمت

هر یک از این محصولات با ابعاد دقیقی در اختیار مشتریان قرار گرفته و مورد استفاده قرار می گیرند. صنایع کابل کمان قیمت های متعددی برای این محصولات در نظر گرفته است که برای خرید عمده و تکی با تعرفه های متفاوتی ارائه می شوند. لیست قیمت کابل در سایت کمان مرتب بروز می شود.

شما می توانید، به کیفیت و استانداردهای محصولات کابل افشان اطمینان کنید.  در میان این مفتول ها ضخامت و نوع روکش آن ها نیز با یکدیگر تفاوت داشته و از مهمترین فاکتورهای قیمت گذاری این اقلام محسوب می شوند.

شما می توانید، با در نظر گرفتن نوع نیازهای خود در این مرکز انواع محصولات را با قیمت مناسبی خریداری کنید. استانداردهای اروپایی این محصولات همواره توجه مشتریان را جلب می کند.

سوالات متداول راجع‌به لیست قیمت کابل

عوامل متعددی از جمله نوع فلز رسانای مورد استفاده (به عنوان مثال، مس یا آلومینیوم)، قطر یا گیج سیم، نوع عایق یا مواد روکش، طول سیم یا کابل، و شرایط عرضه و تقاضا در بازار، می تواند بر قیمت تمام شده کابل ها تأثیر بگذارد،

برای محاسبه هزینه یک پروژه، باید طول سیم یا کابل مورد نیاز، گیج یا قطر سیم، نوع عایق یا مواد روکش ، هزینه الزامات نظارتی و ایمنی را در نظر بگیرید. سپس می توانید بر اساس این مشخصات از تامین کنندگان قیمت دریافت کنید.

کابل‌های محافظ (شیلد دار) معمولاً به خاطر دارا بودن فرآیندهای ساخت تخصصی و مواد بکار رفته (جهت محافظت در برابر تداخل الکترومغناطیسی) گران‌تر از کابل‌های جوشکاری اند. کابل های جوشکاری به دلیل ساختار و مواد ساده تر، ارزان تر اند و برای محیط های جوشکاری سخت طراحی شده اند. 

کابل های ارت یک مسیر تخلیه ایمن را ارائه می دهند و عموماً نسبت به کابل های کولر که برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد تجهیزات الکتریکی در کولر طراحی شده اند، ارزان تر هستند. تفاوت هزینه این دو نوع کابل، بستگی به طول، گیج و سازنده آنها دارد و باید نیازهای پروژه، ایمنی و مقرون به صرفه بودن آن را در نظر گرفت.